Aktualności

Promocja - TestoSzanowni Państwo, Mamy przyjemność poinformować o tegorocznej edycji promocji "FOOD CAMPAIGN 2023", która rozpoczęła się 22 maja br. więcej »

Urządzenia Memmert - generacja sprzed 2003 rokuMamy przyjemność poinformować Państwa, że pomimo braku dostępnych oryginalnych części do urządzeń firmy Memmert posiadamy możliwość naprawy wszystkich urządzeń pochodzących z generacji sprzed roku 2003. Firma Memmert nie produkuje już kontrolerów do tych urządzeń, co w przypadku awarii tego komponentu, może oznaczać, że urządzenie zostanie wyłączone z eksploatacji. Nasz serwis podjął owocną próbę modernizacji wychodząc naprzeciwko potrzebom Klientów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naprawą takich urządzeń, proszę kontaktować się z serwisem, bądź na adres e-mail: laboratorium@klimatest.eu więcej »

Akademia Internetowa Atlas

Internetowe seminarium Atlas - Które urządzenie z lampą ksenonową jest najlepsze dla Twoich produktów?

Kontynuując cykl seminariów internetowych, firma Atlas organizuje Darmowe seminarium on-line dla wszystkich, ktorzy chcieli by zgłebić swoją wiedzę na temat urządzeń do badań starzeniowych wykorzystujących źródło światła w postaci lampy ksenonowej.

Lampa ksenonowa

Seminarium jest poświęcone tematyce związanej z zastosowaniami oraz ograniczeniami / możliwościami oferowanymi przez różne urządzenia wykorzystujące to źródło światła; różnice, zalety i ograniczenia urządzeń z płaskim stolikiem jak i obrotowym koszem.

Dostępne są dwa terminy seminariów:

Wtorek, 28 lutego 2023 r. Środa, 15 marca 2023 r.

14:00 UTC

15:00 CET (Berlin)

8 am CST (Chicago)

6 am PST (Seattle)

16:UTC

17:00 CET (Berlin)

11 am CST (Chicago)

9 am PST (Seattle)

 Kliknij i zarejestruj się
 Kliknij i zarejestruj się

Logo_Atlas

Logo_Ametek