Aktualności

Promocja - TestoSzanowni Państwo, Mamy przyjemność poinformować o tegorocznej edycji promocji "FOOD CAMPAIGN 2023", która rozpoczęła się 22 maja br. więcej »

Urządzenia Memmert - generacja sprzed 2003 rokuMamy przyjemność poinformować Państwa, że pomimo braku dostępnych oryginalnych części do urządzeń firmy Memmert posiadamy możliwość naprawy wszystkich urządzeń pochodzących z generacji sprzed roku 2003. Firma Memmert nie produkuje już kontrolerów do tych urządzeń, co w przypadku awarii tego komponentu, może oznaczać, że urządzenie zostanie wyłączone z eksploatacji. Nasz serwis podjął owocną próbę modernizacji wychodząc naprzeciwko potrzebom Klientów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naprawą takich urządzeń, proszę kontaktować się z serwisem, bądź na adres e-mail: laboratorium@klimatest.eu więcej »

Analizatory DSP firmy Data Physics

Cyfrowe analizatory sygnałów firmy Data Physics

Rozszerzyliśmy znacznie zakres informacji dotyczących oferowanych przez nas cyfrowych analizatorów sygnałów (DSP) firmy Data Physics z bogatym zestawem oprogramowania do badań wibracji i hałasu.

Mająca swą siedzibę w słynnej Krzemowej Dolnie w Kalifornii firma Data Physics Corporation oferuje między innymi szeroki wybór cyfrowych analizatorów sygnałów - od miniaturowego przenośnego SignalCalc ACE po duże, mające niekiedy ponad 1000 kanałów urządzenia, które używane były między innymi do testowania w locie Airbusa 380. Oprogramowanie użytkowe przeznaczone jest między innymi do następujących zastosowań:

  • Ogólna analiza FFT dla wszelkiego rodzaju pomiarów wibracji,
  • Badania strukturalne w tym analiza modalna,
  • Testy dynamiki maszyn obrotowych,
  • Pomiary hałasu,
  • Badania środowiskowe,
  • ... i wiele innych.

Cyfrowe analizatory sygnałów firmy Data Physics

 

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT ANALIZATORÓW DSP

ZOBACZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA DATA PHYSICS