Aktualności

Test przepuszczalności powietrza maseczek zgodnie z EN 14683:2019, Aneks CSzanowni Państwo, Informujemy, że nasi partnerzy: firma Textest AG oraz firma Rycobel oferują urządzenia umożliwiające wykonanie testu zgodnie z normą EN 14683:2019, Aneks C opisującą test przepuszczalności powietrza przez maseczki ochronne. Dzięki urządzeniu możliwe jest uzyskanie informacji dotyczących oddychalności maseczek ochronnych. więcej »

Tester szczelności Szanowni Państwo Informujemy, że posiadamy możliwość wykonania testu szczelności opakowań metodą bąbelkową w urządzeniu pracującym zgodnie z normą ASTM D3078. Tester jest dostępny w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu, ale istnieje również możliwość zaprezentowania go u klienta. Możemy wykonać test opakowania próbek dostarczonych przez klienta oraz nagrać film / wykonać zdjęcia / udokumentować zachowanie się produktu w komorze, w której mogą panować ciśnienia niższe o 90 kPa niż ciśnienie atmosferyczne. W przypadku chęci wykonania testu / uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt: klimatest@klimatest.eu

Aktualności

Aktualności

Test przepuszczalności powietrza maseczek zgodnie z EN 14683:2019, Aneks C

Szanowni Państwo,

Informujemy, że nasi partnerzy: firma Textest AG oraz firma Rycobel oferują urządzenia umożliwiające wykonanie testu zgodnie z normą EN 14683:2019, Aneks C opisującą test przepuszczalności powietrza przez maseczki ochronne. Dzięki urządzeniu możliwe jest uzyskanie informacji dotyczących oddychalności maseczek ochronnych.

Urządzenia firmy Textest AG umożliwiające spełnienie powyższej normy to: FX-3300 LabiAir oraz FX3340 MiniAir

Jeśli są Państwo zainteresowani powyższą funkcjonalnością nowego urządzenia, nasz zespół prześle odpowiednią ofertę.

Dodatkowo, firma Textest AG udostępniła nową wersję oprogramowania dla testerów FX-3300-LabAir, dzięki której możliwe jest rozszerzenie funkcjonalności posiadanego już przez Państwa testera o wykonywanie testu zgodnie z normą EN 14683:2019, Aneks C. Po aktualizacji urządzenie otrzymuje możliwość utrzymywania prędkości przepływu powietrza wynoszącego 8 l / min dla powierzchni pomiarowej 4,9 cm2.
FX 3300 ekran
Aby sprawdzić, czy Państwa tester jest kompatybilny z nową wersją oprogramowania, prosimy o dostarczenie numeru seryjnego posiadanego urządzenia. Do wykonania testu zalecane jest posiadanie głowicy pomiarowej 5 cm2, ale można go wykonać również na głowicach o innej powierzchni.

Firma Rycobel oferuje tester przepuszczalności powietrza RYCOLAB RL-APT-A umożliwiający wykonanie testu zgodnie z następującymi normami UNI EN ISO 9237: 97, ISO 48, AFNOR G-07 11, ASTM D-737, EDANA 140.1, TAPPI T-251, a dzięki dodatkowemu doposażeniu go w Zestaw do pomiaru przepuszczalności powietrza przez ochronne maski medyczne - wykonanie badania zgodnie z normą EN 14683: 2019 oraz ASTM F2100: 2019.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt e-mail: klimatest@klimatest.eu

Tester szczelności

Szanowni Państwo

Informujemy, że posiadamy możliwość wykonania testu szczelności opakowań metodą bąbelkową w urządzeniu pracującym zgodnie z normą ASTM D3078.

Tester jest dostępny w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu, ale istnieje również możliwość zaprezentowania go u klienta.

Możemy wykonać test opakowania próbek dostarczonych przez klienta oraz nagrać film / wykonać zdjęcia / udokumentować zachowanie się produktu w komorze, w której mogą panować ciśnienia niższe o 90 kPa niż ciśnienie atmosferyczne.

W przypadku chęci wykonania testu / uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt: klimatest@klimatest.eu

COVID 19 - informacje

Szanowni Państwo

Informujemy, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, Firma Klimatest pozostaje otwarta.

Zapewniając wsparcie wszystkim naszym klientom, informujemy, że nasz zespół jest aktywny - powróciliśmy z trybu pracy zdalnej i część zadań realizujemy z biura.

Na bieżąco odpowiadamy na przesyłane zapytania, wysyłamy oferty i utrzymujemy kontakt ze wszystkimi klientami, dążąc do jak najlepszego spełnienia Państwa potrzeb.

Naszym celem jest utrzymanie wysokiego poziomu wsparcia i terminowej realizacji zobowiązań przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa naszym klientom i pracownikom.

Zmiana charakteru pracy ułatwia kontakt z nami, ale może on być realizowany również za pośrednictwem poczty e-mail na adresy:

Biuro w Warszawie: stan@klimatest.eu

Biuro we Wrocławiu: klimatest@klimatest.eu

Serwis oraz Laboratorium: laboratorium@klimatest.eu

Zachęcamy do zachowania bezpieczeństwa i dziękujemy za zaufanie Firmie Klimatest.

Pozdrowienia,
Zespół Klimatest

Akademia Internetowa Atlas 2020


Internetowa Akademia Badań Starzeniowych firmy ATLAS - 4-ty kwartał 2020 - 1-szy kwartał 2021

Zapraszamy na Internetowe wykłady Akademii Badań Starzeniowych.

Firma Atlas zaprasza wszystkich zainteresowanych do aktywnego udziału w cyklu seminariów on-line poświęconych przyśpieszonym badaniom starzeniowym i odporności na światło dla materiałów i wyrobów. Każde z tych seminariów będzie dostępne w różnych terminach, co powinno ułatwić każdemu wygodny dla niego wybór. Na zakończenie każdego spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi. Wszystkie seminaria są bezpłatne.

Zobacz poniżej listę seminariów w 4-tym kwartale 2020 roku i 1-szym 2021

UWAGA NOWOŚĆ!!

Firma Atlas udostępnia on-line nagrane seminaria, które odbyły się w przeszłości. Można je obejrzeć TUTAJ.

Badania starzeniowe – podstawy
To seminarium daje wprowadzenie oraz przegląd podstawowych zasad badań starzeniowych. Opisany będzie wpływ czynników pogodowych na materiały organiczne takie jak polimery. Przedstawione zostaną podstawowe zasady prowadzenia naturalnych i przyśpieszonych testów starzenia, czynniki przyśpieszenia oraz korelację między testami naturalnymi a badaniami w laboratorium.

Czwartek 29 października 2020

08:00-09:00 CET (Warszawa)

REJESTRACJA

Środa 4 listopada 2020

18:00-19:00 CET (Warszawa)

REJESTRACJA

Wtorek 26 stycznia 2021

14:00-15:00 CET (Warszawa)

REJESTRACJA

 


Badania starzeniowe na poligonach naturalnych

W tym seminarium zostaną przedstawione metody badań na poligonach starzenia naturalnego. Zostaną przedstawione procedury testów statycznych i dynamicznych dla różnych stref klimatycznych.

więcej »

COVID-19 Informacje

Szanowni Państwo

Informujemy, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, Firma Klimatest pozostaje otwarta.

Zapewniając wsparcie wszystkim naszym klientom, informujemy, że nasz zespół jest aktywny, jednak w zmienionej formie - pracujemy zdalnie z domów.

Na bieżąco odpowiadamy na przesyłane zapytania, wysyłamy oferty i utrzymujemy kontakt ze wszystkimi klientami, dążąc do jak najlepszego spełnienia Państwa potrzeb.

Naszym celem jest utrzymanie wysokiego poziomu wsparcia i terminowej realizacji zobowiązań przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa naszym klientom i pracownikom.

Na czas pracy zdalnej kontakt z naszym biurem jest ograniczony. W związku z tym w pierwszej kolejności prosimy o kontaktowanie się z nami za pośrednictwem poczty e-mail na adresy:

Biuro w Warszawie: stan@klimatest.eu

Biuro we Wrocławiu: klimatest@klimatest.eu

Serwis oraz Laboratorium: laboratorium@klimatest.eu

Zachęcamy do zachowania bezpieczeństwa i dziękujemy za zaufanie Firmie Klimatest.

Pozdrowienia,
Zespół Klimatest

Nowy połyskomierz Zehntner

Informujemy, że w ofercie firmy Zehntner / Proceq pojawił się nowy produkt.
Jest nim ultralekki, kompaktowy połyskomierz ZG 8000 umożliwiający pracę zarówno w trybie samodzielnym lub mogący być zintegrowany ze zautomatyzowanym procesem przemysłowym.

Połyskomierz ZG 8000 posiada następujące właściwości:

 • Umożliwia pomiar jako jednostka samodzielna lub jako część złożonego procesu,
 • Posiada możliwość pomiaru w dwóch geometriach: 20 i 60 °. Posiada również możliwość pomiaru zamglenia,
 • Dzięki różnym końcówkom możliwy jest pomiar zarówno bezdotykowy jak i dotykowy,
 • Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale nadaje się do pomiaru powierzchni zakrzywionych oraz trudno dostępnych,
 • Możliwość zarządzania wynikami z poziomu aplikacji lub z poziomu interfejsu przeglądarki,

Zobacz prospekt ZG 8000.

Więcej informacji w katalogu urządzeń

Zehntner - połyskomierz ZG 8000

 

Podstawy reologii oraz pomiary z użyciem plastometrów


Cykl seminariów dotyczących reologii oraz pomiarów z wykorzystaniem plastometrów.

Zapraszamy na Internetowe wykłady organizowane przez firme Goettfert

Pierwsze dwuczęściowe seminarium internetowe koncentruje się na podstawach reologii i pomiarów wskaźnika szybkości płynięcia. Obie części obejmują zarówno część teoretyczną, jak i część wideo. Wszystkie seminaria są bezpłatne.

Zobacz poniżej listę dostępnych terminów seminariów.

Wprowadzenie do Reologii oraz pomiarów MFI (Część I) - Wersja językowa: język angielski.

Środa 10 czerwca oraz Środa 1 lipca 2020

10:00 CEST (Warszawa)

REJESTRACJA

Wprowadzenie do Reologii oraz pomiarów MFI (Część I) - Wersja językowa: język niemiecki.

Wtorek 9 czerwca oraz Czwartek 2 lipca 2020

10:00 CEST (Warszawa)

REJESTRACJA

Rozszerzenie zdolności badawczej

Rozszerzenie możliwości badawczych laboratorium Klimatest.

Informujemy, że nasze laboratorium rozszerzyło swoje możliwości w zakresie wykonywania specjalistycznych badań klimatycznych na dostarczonych przez klienta próbkach w następujących urządzeniach:

 • Komora klimatyczna ESPEC PSL-2J, o pojemności 306 litrów,
 • Komora klimatyczna Memmert HPP 749 o pojemności 749 litrów,

Więcej informacji znajduje się w dziale badania.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem we Wrocławiu: lub na adres laboratorium@klimatest.eu.

Promocja Noworoczna BRUNE

Noworoczna promocja na nawilżacze i osuszacze firmy BRUNE.

Popularne urządzenia do kontroli wilgotności powietrza firmy Brune Luftbefeuchtung teraz po obniżonej cenie.

Firma Brune Luftbefeuchtung jest dostawcą bardzo popularnych, mobilnych urządzeń, wykorzystywanych głównie do nawilżania oraz osuszania pomieszczeń o dużych kubaturach, takich jak magazyny czy muzea.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą urządzeń w naszym katalogu urządzeń.

Promocja Zehntner

Szanowni Państwo,

Ze względu modernizację zakresu oferowanych przez firmę Zehntner produktów, informujemy o akcji promocyjnej dotyczącej połyskomierzy.

Akcja promocyjna obowiązuje do 31.12 2019 lub do wyczerpania zapasów i dotyczy połyskomierzy 1020, 1022, 1023 oraz ZOL 1150. Informujemy, że dla poniższych modeli połyskomierzy dostępne są atrakcyjne rabaty.

Promocja obejmuje następujące modele połyskomierzy:

 • 1020.20: Połyskomierz ZGM 1020 Kąt pomiaru 20°,
 • 1020.20M: Połyskomierz ZGM 1020 Kąt pomiaru 20° mini głowica pomiarowa,
 • 1020.45: Połyskomierz ZGM 1020 Kąt pomiaru 45°,
 • 1020.45M: Połyskomierz ZGM 1020 Kąt pomiaru 45° mini głowica pomiarowa,
 • 1020.60: Połyskomierz ZGM 1020 Kąt pomiaru 60°,
 • 1020.60M: Połyskomierz ZGM 1020 Kąt pomiaru 60° mini głowica pomiarowa,
 • 1020.60ME: Połyskomierz ZGM 1020 Kąt pomiaru 60° mini głowica pomiarowa / modyfikacja umożliwiająca podłączenie zewnętrznego uziemienia,
 • 1020.75: Połyskomierz ZGM 1020 Kąt pomiaru 75°,
 • 1020.75T: Połyskomierz ZGM 1020 Kąt pomiaru 75° TAPPI,
 • 1020.85: Połyskomierz ZGM 1020 Kąt pomiaru 85°,
 • 1022.24M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 20° i 45° mini głowica pomiarowa,
 • 1022.26: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 20° i 60°,
 • 1022.26M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 20° i 60° mini głowica pomiarowa,
 • 1022.27T: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 20° i 75° TAPPI,
 • 1022.28: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 20° i 85°,
 • 1022.2M4M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 20° mini głowica pomiarowa i 45° mini głowica pomiarowa,
 • 1022.2M6M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 20° i głowica pomiarowa i 60° mini głowica pomiarowa,
 • 1022.42M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 45° i 20° mini głowica pomiarowa,
 • 1022.46M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 45° i 60° mini głowica pomiarowa,
 • 1022.4M6M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 45° mini głowica pomiarowa i 60° mini głowica pomiarowa,
 • 1022.62M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 60° i 20° mini głowica pomiarowa,
 • 1022.64M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 60° i 45° mini głowica pomiarowa,
 • 1022.7T2M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 75° TAPPI i 20° mini głowica pomiarowa,
 • 1022.7T4M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 75° TAPPI i 45° mini głowica pomiarowa,
 • 1022.7T6M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 75° TAPPI i 60° mini głowica pomiarowa,
 • 1022.82M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 85° i 20° mini głowica pomiarowa,
 • 1022.84M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 85° i 45° mini głowica pomiarowa,
 • 1022.86M: Połyskomierz ZGM 1022 Kąt pomiaru 85° i 60° mini głowica pomiarowa,
 • 1023.20: Połyskomierz ZGM 1023 Kąt pomiaru 20° x 10 z zakresem pomiarowym od 0 - 1999 GU, z możliwością przełączania na 0 - 199.9 GU,
 • 1023.20N: Połyskomierz ZGM 1023 Kąt pomiaru 20° x 10 z zakresem pomiarowym od 0 - 1999 GU,
 • 1023.60: Połyskomierz ZGM 1023 Kąt pomiaru 60° x 10 z zakresem pomiarowym od 0 - 1...
  więcej »

Targi K 2019

Zapraszamy na największe targi dla producentów tworzyw K 2019.

K-2019

W mieniu firmy ATLAS MTS zapraszamy do odwiedzenia ich stoiska na targach K 2019 w Dusseldorfie. Targi odbędą się w dniach 16-23 października a na stoisku D41 w hali nr 10 Atlas zaprezentuje najbardziej nowoczesne urządzenia do przyśpieszonych badań starzeniowych:

 • Wezerometr Ci 4400,
 • Xenotest 440,
 • Suntest XXL+,
 • Suntest XLS+.

 

Nowe pozycje w katalogu produktów

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy ofertę o urządzenia firmy Ascott Analytical, zajmującej się produkcją oraz dostarczaniem urządzeń do badań korozyjnych.

 

Angielska firma Ascott dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i spełnianiu wymogów klientów od wielu lat znajduje się w czołówce producentów komór korozyjnych. Firma posiada w swojej ofercie komory solne, komory cyklicznych testów korozyjnych oraz komory klimatyczno-korozyjne.

Więcej informacji w katalogu.

Zakres produktów

Internetowa Akademia Badań Starzeniowych

Internetowa Akademia Badań Starzeniowych firmy ATLAS.

Firma Atlas zaprasza wszystkich zainteresowanych do aktywnego udziału w cyklu seminariów on-line poświęconych przyśpieszonym badaniom starzeniowym i odporności na światło dla materiałów i wyrobów. Wszystkie seminaria są bezpłatne.

Zobacz listę seminariów 2019:

Seminaria badań starzeniowych 2019

UWAGA NOWOŚĆ!!

Firma Atlas udostępnia on-line nagrane seminaria, które odbyły się w przeszłości. Można je obejrzeć TUTAJ.

Qualmark

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy ofertę o urządzenia firmy QUALMARK, lidera w dziedzinie technologii testów HALT / HASS.

Szereg uzyskanych patentów, ponad 1500 systemów zlokalizowanych w 33 krajach powoduje, że firma Qualmark jest rozpoznawalnym liderem w produkcji urządzeń do przyspieszonych testów niezawodnościowych

Więcej informacji w katalogu.

Qualmark, part of the ESPEC company

Zmiana adresu biura w Warszawie

Zmiana adresu biura w Warszawie.

Informujemy o zmianie adresu naszego biura w Warszawie:

 • Warszawa
 • ul. Barcicka 33
 • 01 - 839 Warszawa
 • tel. +48 22 864 04 35
 • faks +48 22 864 04 35
 • e-mail: stan@klimatest.eu

Piece i suszarki z firmy SNOL

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z litewską firmą SNOL, która oferuje urządzenia do obróbki cieplnej w tym suszarki, piece muflowe do zastosowań laboratoryjnych oraz piece przemysłowe. Wyroby firmy SNOL łączą w sobie wysoką jakość i niezawodność z przystępnymi cenami.

Piec muflowy SNOL

Szczegółowe informacje w katalogu produktów.

Nowa rodzina urządzeń Rycolab

 

Nasz partner, firma Rycobel oferuje teraz nową rodzinę urządzeń laboratoryjnych dla testowania papieru, kartonu i tektury.

 

Rodzina urządzeń RYCOLAB obejmuje między innymi następujące testery:

 • Tester zgniata pudeł BCT (Box Compressio Test),
 • Tester zgniatania dla tektury z wyposażeniem do testów ECT, FCT, CMT, PAT,
 • Tester gładkości Bekk,
 • Tester siły wiązania warstw (Internal Bond Tester),
 • Tester podwójnego zginania (Twin Folding Tester),
 • Tester zgniatania przy krótkim wpięciu,
 • Testery przepuklania dla papieru i tektury,
 • Tester gładkości i przepuszczalności metodą Bendtsen'a,
 • Zrywarka pozioma dla papieru,
 • Tester absorpcji dla bibułki tissue,
 • Wycinak wieloostrzowy dla papieru,
 • Prasę do wycinania próbek,
 • Oprogramowanie dla laboratoriów przemysłu papierniczego.

Szczegółowe informacje dotyczące każdego z tych urządzeń już wkrótce w w naszym katalogu.

Zobacz katalog urządzeń firmy Rycolab.

Rycolab - tester zgniatania pudeł

Klimatest Laboratorium Wzorcujące

Miło nam Państwu zakomunikować, że podczas ostatniej oceny przeprowadzonej przez PCA, Klimatest Laboratorium Wzorcujące otrzymało akredytację na przeprowadzanie w naszym laboratorium we Wrocławiu wzorcowań stacjonarnych zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005. Zobacz szczegółową informację na temat możliwości naszego Laboratorium Wzorcującego.

Nowy tester z firmy TEXTEST

Firma TEXTEST prezentuje swój najnowszy produkt: tester do pomiaru przepuszczalności pary wodnej (WVTR). Tester wykonuje pomiary metodą grawimetryczną i można go stosować do testów dla szerokiej gamy materiałów.

 

WVTR - Water Vapor Transmission Rate - szybkość przenikania pary wodnej to bardzo ważny parametr dla wielu rodzajów materiałów. Folie opakowaniowe i materiały budowlane to tylko niektóre przykłady materiałów, dla których ten parametr jest jednym z najważniejszych własności użytkowych. Nowe tester CupMaster szwajcarskiej firmy Textest mierzy przenikalność metodą grawimetryczną, która jest najbardziej dokładna i uważana za wzorcową dla innych metod pomiarowych dla tego parametru.

Tester przepuszczalności pary wodnej CupMaster

Zobacz szczegółowe dane tego testera w katalogu.

Targi Productronica 2015 Monachium

W imieniu firmy ESPEC CORPORATION zapraszamy do odwiedzenia jej stoiska na targach przemysłu elektronicznego PRODUCTRONICA 2015 w Monachium w dniach od 10 do 13 listopada 2015.

 

Odbywające się dorocznie w Monachium targi PRODUCTRONICA to jedne z największych na świecie targi wyposażenia produkcyjnego i testowego w przemyśle elektronicznym. Firma ESPEC Corporation, lider w produkcji urządzeń do testów środowiskowych takich jak komory klimatyczne zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska nr 329 w hali A2. ESPEC zaprezentuje najnowsze modele swoich komór klimatycznych.

Targi Productronica 2015, Monachium

Targi Productronica 2015, Monachium

Targi ITMA 2015 Mediolan

W imieniu firmy ATLAS MTT zapraszamy do odwiedzenia jej stoiska na targach przemysłu włókienniczego ITMA, które odbędą się tym razem w Mediolanie w dniach od 12 do 19 listopada 2015.

 

ITMA to największe w Europie, odbywające się co 2 lata targi urządzeń, wyposażenia produkcyjnego a także urządzeń laboratoryjnych dla przemysłu włókienniczego. Tym razem specjaliści z tego przemysłu spotkają się w dniach od 12 do 19 listopada w Mediolanie. Firma ATLAS Material Testing Technology, lider w produkcji urządzeń do testów odporności na światło i przyśpieszonych badań starzeniowych zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska H 113 w hali nr 7. ATLAS zaprezentuje między innymi Xenotest 440 oraz wezerometr Ci3000.

Targi ITMA 2015, Mediolan

Nowe pozycje w katalogu produktów

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy ofertę o urządzenia firmy Hans-Schmidt, zajmującej się produkcją oraz dostarczaniem przyrządów zarówno do testowania jak i kontroli jakości produktów znajdujących zastosowanie w wielu różnych dziedzinach przemysłu.

 

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na przestrzeni ponad 60 lat, ugruntowało pozycję firmy Hans Schmidt na rynku jako sprawdzoną i chętnie wybieraną przez użytkowników marką.

Więcej informacji w katalogu.

Zakres produktów

Nowe pozycje w katalogu produktów

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy ofertę o urządzenia firmy VLM, lidera w dziedzinie technologii testów korozyjnych.

Szereg uzyskanych patentów, zdobyte doświadczenie ugruntowało pozycję firmy VLM posiadającej w swojej ofercie szeroką gamę produktów w rozmaitych konfiguracjach oraz objętościach. Innowacyjny projekt komór korozyjnych, solidne wykonanie, stabilność uzyskiwanych parametrów oraz powtarzalność w wytwarzaniu warunków testowych jest gwarancją otrzymania rzetelnych i dokładnych wyników.

Więcej informacji w katalogu.

Komory firmy VLM

Baner