Aktualności

Akademia Internetowa Atlas 2020 Internetowa Akademia Badań Starzeniowych firmy ATLAS 2020 - 3-ci kwartał 2020. Zapraszamy na Internetowe wykłady Akademii Badań Starzeniowych. więcej »

COVID-19 InformacjeSzanowni Państwo Informujemy, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, Firma Klimatest pozostaje otwarta. Zapewniając wsparcie wszystkim naszym klientom, informujemy, że nasz zespół jest aktywny, jednak w zmienionej formie - pracujemy zdalnie z domów. Na bieżąco odpowiadamy na przesyłane zapytania, wysyłamy oferty i utrzymujemy kontakt ze wszystkimi klientami, dążąc do jak najlepszego spełnienia Państwa potrzeb. Naszym celem jest utrzymanie wysokiego poziomu wsparcia i terminowej realizacji zobowiązań przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa naszym klientom i pracownikom. Na czas pracy zdalnej kontakt z naszym biurem jest ograniczony. W związku z tym w pierwszej kolejności prosimy o kontaktowanie się z nami za pośrednictwem poczty e-mail na adresy: Biuro w Warszawie: stan@klimatest.eu Biuro we Wrocławiu: klimatest@klimatest.eu Serwis oraz Laboratorium: laboratorium@klimatest.eu Zachęcamy do zachowania bezpieczeństwa i dziękujemy za zaufanie Firmie Klimatest. Pozdrowienia, Zespół Klimatest

Nowy połyskomierz Zehntner

Informujemy, że w ofercie firmy Zehntner / Proceq pojawił się nowy produkt.
Jest nim ultralekki, kompaktowy połyskomierz ZG 8000 umożliwiający pracę zarówno w trybie samodzielnym lub mogący być zintegrowany ze zautomatyzowanym procesem przemysłowym.

Połyskomierz ZG 8000 posiada następujące właściwości:

  • Umożliwia pomiar jako jednostka samodzielna lub jako część złożonego procesu,
  • Posiada możliwość pomiaru w dwóch geometriach: 20 i 60 °. Posiada również możliwość pomiaru zamglenia,
  • Dzięki różnym końcówkom możliwy jest pomiar zarówno bezdotykowy jak i dotykowy,
  • Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale nadaje się do pomiaru powierzchni zakrzywionych oraz trudno dostępnych,
  • Możliwość zarządzania wynikami z poziomu aplikacji lub z poziomu interfejsu przeglądarki,

Zobacz prospekt ZG 8000.

Więcej informacji w katalogu urządzeń

Zehntner - połyskomierz ZG 8000